10-asis VDU teatro sezonas

Rugsėjo mėnesį startuos jau 10-asis VDU teatro sezonas!

VDU teatras – tai pirmasis profesionalus universiteto teatras Lietuvoje ir nauja teatrinė erdvė, skirta bendriems jau žinomų ir perspektyvių jaunų menininkų iš Lietuvos ir užsienio projektams. Teatras veiklą pradėjo 2012 m. sausio mėn.  Jo kūrybinės programos tikslas – pristatyti sceninės raiškos formų įvairovę, ugdyti naujovėms atvirą scenos meno publiką, skatinti novatoriškus teatro ir kitų scenos bei naujųjų medijų meno reiškinius.

VDU teatras – taip pat ir kūrybinė studija, laboratorija, kurioje studentai gali dirbti kartu su profesionaliais teatro menininkais, dalyvauti profesionalaus teatro procese ir jį tyrinėti.

Spektaklis ,,Baimė“ (rež. R. Lažaunykas)

Šiame teatro sezone žiūrovai galės išvysti jau pamėgtą ir kritikų puikiai įvertintą spektaklį – ATSITIKTINIS ŽMOGUS (rež. J. Vaitkus), savo darbus pristatys jaunasis Lietuvos teatro režisierius Rokas Lažaunykas bei teatro režisierė, dramaturgė Greta Dirmauskaitė.

Žiūrovai taip pat turės galimybę susitikti intelektualiam pokalbiui UŽDARAS VAKARAS. PERSONA GRATA renginyje ir dar daugiau.

Apie viską detaliau mūsų Facebook paskyroje.

Išankstiniai bilietai:

ATSITIKTINIS ŽMOGUS
SPEKTAKLIS BAIMĖ

Iki pasimatymo teatre!

Spektaklis ,,Atsitiktinis žmogus“ (rež. J. Vaitkus)