Teatro ir judesio dirbtuvės 10-12 klasių moksleiviams!

Puikios naujienos 10-12 klasių moksleiviams, besidomintiems teatru ir judesiu! .·:*¨¨* ≈☆≈ *¨¨*:·.

VDU teatras kartu su VDU Švietimo akademija pristato unikalų ir itin kūrybišką projektą moksleiviams – 𝐓𝐄𝐀𝐓𝐑𝐎 𝐈𝐑 𝐉𝐔𝐃𝐄𝐒𝐈𝐎 𝐃𝐈𝐑𝐁𝐓𝐔𝐕𝐄̇𝐒!

Tai galimybė tris šeštadienio pusdienius praleisti kuriant, mokantis iš profesionalų ir plečiant savo teatro, judesio bei medijų žinias!

Skamba įdomiai?

Pasižymėk:

Dirbtuvės vyks tris šeštadienius nuo 10 iki 14 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas):

Balandžio 20 dieną 10-14 val. – „Vaidybos ir improvizacijos“ dirbtuvės, kurias ves aktorė, ,,Auksinio scenos kryžiaus” nominantė, filmų garsintoja, dėstytoja doc. Goda PIKTYTĖ.

Balandžio 27 dieną 10-14 val. – „Medijų šiuolaikiniame teatre“ studija, kurią ves tarpdisciplininio meno kūrėjas, režisierius, filmų garsintojas, elektroninės muzikos kūrėjas ir dėstytojas Arnis ALEINIKOVAS.

Gegužės 4 dieną 10-14 val. – „Judesio“ dirbtuvės kartu su šiuolaikinio šokio atlikėju, choreografu, „Auksinio Scenos Kryžiaus“ laureatu, dėstytoju Mariumi PINIGIU.

Dirbtuvės yra nemokamos ir skirtos 10-12 klasių moksleiviams!

Dalyvių skaičius ribotas.

𝑫𝒂𝒖𝒈𝒊𝒂𝒖 𝒊𝒏𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂𝒄𝒊𝒋𝒐𝒔 𝒊𝒓 𝒓𝒆𝒈𝒊𝒔𝒕𝒓𝒂𝒄𝒊𝒋𝒐𝒔 𝒏𝒖𝒐𝒓𝒐𝒅𝒂: https://forms.gle/keLVVC9KR3saPqEH8

Uždaras vakaras. Persona Grata | Rasa Samuolytė

Uždaras vakaras PERSONA GRATA jau tradicija tapęs VDU Teatro ir VšĮ Teatro „MENS PUBLICA“ renginys, kuris jaukiam, intelektualiam ir nuoširdžiam pokalbiui pakviečia žymiausius šalies menininkus, atlikėjus, visuomenės veikėjus.

Nuo 2012 metų į Personos Gratos kėdę buvo pakviesti Eglė Mikulionytė, Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis, Gytis Ivanauskas, Aidas Giniotis, Jonas Vaitkus, Gintaras Varnas, Kristina Sabaliauskaitė, Marius Ivaškevičius, Agnius Jankevičius ir daugybė kitų.

Šį kartą– gegužės 10 dieną (penktadienį) 19 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas) Persona Grata kėdėje – Lietuvos Nacionaline kultūros ir meno premija įvertinta teatro ir kino aktorė, prestižinių šalies teatro ir kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė – Rasa SAMUOLYTĖ.

Ją kalbins renginio moderatoriai Doc. Dr. Alfredas CHMIELIAUSKAS ir prieš tai „Persona Grata“ kėdėje sėdėjusi teatro ir kino aktorė, prestižinių šalies teatro ir kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė – Eglė MIKULIONYTĖ.

Renginio metu skambės gyva muzika, žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti VDU Švietimo Akademijos „Šokio ir teatro pedagogikos“ studentų pasirodymą pagal Personos Gratos pasirinktą muzikinį kūrinį (rež. G. Dirmauskaitė).

Renginio pratęsimas kavinėje KULTŪRA!

Durys atsidaro – 18:45 val.
Renginio pradžia – 19 val.
Trukmė – 1:30 val.

Renginį palaiko:
VDU Švietimo Akademija
Kavinė „Kultūra!”

BILIETAI

Pojūčių spektaklyje „Anykščių šilelio takais“ – žmogaus ir gamtos sintezė

Pojūčių spektaklis „Anykščių šilelio takais“ sukurtas pagal Antano Baranausko poemą „Anykščių šilelis“, kuriame gilinamasi į aktualų gamtos ir joje egzistuojančios gyvybės ryšį, nagrinėjamos miškų kirtimo, besikeičiančio klimato ir žmogaus santykio su gamta, temos. Žiūrovams spektaklio metu yra uždengiamos akis, tokiu būdu siekiant suaktyvinti jų lytėjimo, uoslės ir klausos pojūčius, kurie padeda kitaip išgyventi miško istoriją, pasivaikščioti savo fantazijos sukurtame Anykščių šilelyje bei permąstyti žmogaus ir gamtos ryšį.

Šis spektaklis tarsi terapija ar meditacijos forma, kurios metu keliaujama šilo takais, kvėpuojant natūraliais medžių ir samanų aromatais, klausantis paukščių giesmių, sutartinių motyvų ir jau primirštais žodžiais kalbančių, senovės lietuvių balsų. Taip nusikeliama į gamtą, nepajudėjus iš savo kėdės teatro salėje. Vizualumas šiame spektaklyje priklauso nuo kiekvieno žiūrovo vaizduotės. Žiūrovas mato tai, ką inspiruota pojūčių, geba sukurti jo vaizduotė, todėl kiekvienas Anykščių šilelį patiria skirtingai ir unikaliai.

„Nors pats kūrinys tikrai gana populiarus, yra įtrauktas į privalomą literatūros sąrašą 11-okams, mes svarstėme ar tikrai šių dienų žmogui jis yra suprantamas ir vis dar aktualus?“ – tokį klausimą kėlė kūrėjų komanda prieš pradėdami spektaklio kūrybinį procesą.

„Iš pradžių manėme rengti pasirodymus parkuose ar skveruose ir vesti žmones per A.Baranausko šilo kelią viešose erdvėse, tačiau šią mintį atmetėme dėl gausybės pašalinių dirgiklių, kurie galėtų blaškyti ir trukdyti pasinerti į spektaklio potyrius. Taip ir gimė mintis – patį mišką, kiek įmanoma autentiškiau, sukurti teatre ir dalyvaujančių vaizduotėje ir kūne“.

Luko Bendinsko nuotr.

Pasauliui vis labiau stengiantis atsigręžti į gamtą, į žaliąjį kursą, vis garsiau kalbant apie klimato atšilimą ir klimato katastrofą – Antano Baranausko tekstas skamba kaip niekada aktualiai ir jautriai: „Negalėjau patikėti, kad 1861 m. išleistas kūrinys gali taip jautriai rezonuoti“ – po spektaklio mintimis dalijosi žiūrovai.

A. Baranausko poema „Anykščių šilelis“ – klasikinis lietuvių poezijos kūrinys. Romantiška elegijos intonacija, susiliejusi su folklorine rauda yra tarsi sielvarto šauksmas ne vien dėl prarastų girių, bet ir dėl pavergtos tėvynės, atverianti naujus prasmių ir meninių idėjų klodus. XIX a. tekstas, kupinas archajinių žodžių ir išsireiškimų, nuskamba moderniai ir yra perteikiamas suprantamai, aktualiai šiuolaikiniam žmogui. Dėl šios priežasties spektaklis, padedantis geriau suprasti kūrinį, yra apkeliavęs įvairius Lietuvos kampelius ir 2023 metais tapęs vienu iš geriausiai įvertintų „Kultūros paso“ edukacijų.  

Premjera VDU teatre įvyko 2023 m. balandžio 1 d.

Spektaklyje personažus ir gyvus garsus kuria aktoriai: Arvydas Šaučiūnas, Rugilė Tamošauskaitė, Mindaugas Gargasas, Miglė Janutėnaitė, Skaistė Grašytė, Emilija Dedelaitė, Greta Dirmauskaitė.

Spektaklis vyks 2024 m. vasario 24 ir balandžio 7 dienomis VDU teatro salėje (S. Daukanto g. 27, Kaunas).

BILIETAI

Gretutinių studijų „Šokis ir teatras“ priėmimas

VDU Švietimo akademija ir VDU teatras kviečia VDU studentus rinktis Šokio ir teatro gretutinių studijų programą. Šiose studijose suteikiami tarpdalykiniai šokio ir vaidybos gebėjimai, kurie reikalingi ne tik šokio ir teatro srityse ar kitose meno formose, bet ir daugelyje kitų šiuolaikinių profesinės veiklos sričių. Programa rengia šokio ir teatro meno praktikus, gebančius veiksmingai naudoti praktinius scenos meno įgūdžius.

„Kūrybinio džiaugsmo keliu studentai galės įgyti šokio, judesio meno, vaidybos, režisūros, choreografijos, vokalo, bei scenos kalbos pagrindus, kuriuos dėstys profesionalūs scenos meistrai. Visi studentai, įgiję šiuos įgūdžius, gebės ne tik sėkmingai integruotis teatre, kine, televizijoje ar kitose šiuolaikinio meno formose, bet ir turės galimybę paskutiniais studijų metais suvaidinti profesionaliame spektaklyje“, – paaiškina VDU teatro vadovė, Šiuolaikinių menų katedros docentė Goda Piktytė.

Programos rengėjų teigimu, šios studijos suteikia galimybę prisiliesti prie meno praktiškai – tai ne tik teorinės, bet ir praktinės studijos. Studentai, vystydami savarankiškus asmeninius gebėjimus ir suvokdami kolektyvinio kūrybos proceso ypatybes, gebės kurti individualiai ir grupėje.

Baigusieji šią gretutinę studijų programą gebės parengti ir atlikti sceninio vyksmo dramaturgiją, jungti balsą, kūną, emocijas ir pagrindinę mintį į meninę visumą, skirti teksto žanrus, šokio ir vaidybos stilius bei režisūros ar choreografijos principus. Šie įgūdžiai leis sėkmingai kurti šokio ir teatro spektaklio pastatymą bei prisidės prie šiuolaikinio meno tobulėjimo. Įgytus įgūdžius absolventai galės taikyti plataus profilio veikloje, susijusioje su kultūrinėmis ir kūrybinėmis industrijomis.

Ką reikia pasiruošti? 

1–3 skirtingų nuotaikų eilėraščius;
1–2 skirtingų autorių prozos ištraukas; 
Bent 1 dainą; 
Taip pat stojantieji bus paprašyti atlikti improvizacijos užduotį, kuriai papildomai ruoštis nereikia. 

Studentų priėmimas – sausio 25 d. 15 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27) 
Daugiau informacijos teikia Kristina Pliskaitienė – kristina.pliskaitiene@vdu.lt 

REGISTRACIJOS FORMA

DALYKO APRAŠAS

REPERTUARAS. Performatyvus spektaklis „JAUTRA“

VDU Švietimo akademija ir VDU teatras pristato vienos dalies performatyvų spektaklį 𝐉𝐀𝐔𝐓𝐑𝐀.

𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐦. 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐳̌𝐢𝐨 𝟏𝟖 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚̨, 𝟏𝟖 𝐯𝐚𝐥. 𝐕𝐃𝐔 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐞 (𝐒. 𝐃𝐚𝐮𝐤𝐚𝐧𝐭𝐨 𝐠. 𝟐𝟕, 𝐊𝐚𝐮𝐧𝐚𝐬).

Atsispiriant nuo VDU Švietimo Akademijos „Šokio ir Teatro pedagogikos“ studentų individualių menininių tyrimų laisvai pasirinktomis temomis ir A. Aleinikovo pjesės ,,Trūkumas“, spektaklis stebėtojo akyse virsta impulsu dialogui perdegimo, įvaizdžio, baimės, egzistencijos, nepasitikėjimo, skausmo ir ryšio su kitu, temomis.

𝑆𝑝𝑒𝑘𝑡𝑎𝑘𝑙𝑦𝑗𝑒 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑖𝑎: Saulė Zokaitytė, Greta Balčiūnaitė, Livija Andruškevičiūtė, Ignė Birškutė, Gabrielė Bartkutė, Lukas Gineika, Matas Bugorevičius, Eva Kisieliūtė, Karolina Jablonskytė.
𝑅𝑒𝑧̌𝑖𝑠𝑖𝑒𝑟𝑖𝑢𝑠: Arnis Aleinikovas
𝐹𝑜𝑡𝑜𝑔𝑟𝑎𝑓𝑎𝑠: Gabrielius Laurinaitis

𝑃𝑟𝑜𝑑𝑖𝑢𝑠𝑒𝑟𝑖𝑠 – VDU teatras
𝐾𝑜-𝑝𝑟𝑜𝑑𝑖𝑢𝑠𝑒𝑟𝑖𝑠 – VšĮ „Teatras Mens Publica“
𝐼𝑑𝑒̇𝑗𝑎̨ 𝑝𝑎𝑙𝑎𝑖𝑘𝑜 – VDU Švietimo Akademija

BILIETAI

Perkant bilietus internetu – VDU studentams su kodu „VDUSTUDENTAI“ taikoma 45 proc. nuolaida

REPERTUARAS. Pojūčių spektaklis „Anykščių šilelio takais“

𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐦. 𝐯𝐚𝐬𝐚𝐫𝐢𝐨 𝟐𝟒 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚̨ – 𝟏𝟒 𝐢𝐫 𝟏𝟔 𝐯𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐨𝐦𝐢𝐬 𝐛𝐞𝐢 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐳̌𝐢𝐨 𝟕 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚̨ – 𝟏𝟔 𝐢𝐫 𝟏𝟖 𝐯𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐨𝐦𝐢𝐬 𝐕𝐃𝐔 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐞 (𝐒. 𝐃𝐚𝐮𝐤𝐚𝐧𝐭𝐨 𝐠. 𝟐𝟕, 𝐊𝐚𝐮𝐧𝐚𝐬).

Pojūčių spektaklyje „Anykščių šilelio takais“ – garsais, skoniais, kvapais ir prisilietimais siekiame sužadinti žmogaus pojūčius. Čia vaizdai netenka galios ir savo vietą užleidžia vaizduotei. Spektaklio metu žiūrovams yra užrišamos akys, jie sodinami ant kėdžių ir valandą laiko jie paskęsta šilo pojūčiuose, pamiršę buities rūpesčius. Tai savotiška terapija ir meditacijos forma, kuri pasitelkus vaizduotę ir visus pojūčius, išskyrus regos, leidžia keliauti šilo takais, kvėpuoti medžių ir samanų aromatais, klausytis paukščių giesmių ir pasijausti kaip gamtoje, nepakilus iš savo kėdės.

A. Baranausko poema „Anykščių šilelis“ – klasikinis lietuvių poezijos kūrinys. Romantiška elegijos intonacija, susiliejusi su folklorine rauda, tarsi sielvarto šauksmas ne vien dėl prarastų girių, bet ir dėl pavergtos tėvynės, jaunam žmogui atveria vis naujus prasmių ir meninių idėjų klodus. Pojūčių spektaklis skatina gilintis ir plėtoti pakankamai aštrią jauno žmogaus ir jį supančios gamtos bei pasaulio santykių temą. Spektaklio centre – gamtos ir joje egzistuojančios gyvybės smurto istorija, išvystyta tiksliai bei įtaigiai, atskleidžianti esmines priežastis, motyvus, kurie paskatino ir, kurie vis dar, skatina jauną žmogų griebtis kritinio mąstymo bei kaip išsaugoti aplink save supantį pasaulį.

Vaidina – Rugilė Tamošauskaitė, Mindaugas Gargasas, Skaistė Grašytė, Emilija Dedelaitė, Arvydas Šaučiūnas.

BILIETAI

REPERTUARAS. Spektaklis „Atsitiktinis žmogus“

𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐦. 𝐤𝐨𝐯𝐨 𝟏𝟓 𝐢𝐫 𝐠𝐞𝐠𝐮𝐳̌𝐞̇𝐬 𝟑 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐨𝐦𝐢𝐬 VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas) bus galima išvysti teatro kritikų pripažinimo ir žiūrovų simpatijų sulaukusį spektaklį, pagal subtiliosios šiuolaikinės prancūzų dramaturgės Yasmina Reza pjesę.

„Atsitiktinis žmogus“ su rafinuota ironija kalba apie gyvenimo džiaugsmą, neviltį ir trapumą, apie artumo paieškas. „Y. Reza dramaturgija – tai lengvas intelektualus teatras. Ji į teatrą sugrąžino ištisą kartą žmonių, kuriems rimtos dramos atrodė per ilgos ir dažnai nuobodžios, o lengvos komedijos – per banalios, kad užimtų jų brangų laiką“, – taikliai apibendrino žurnalo „The Spectator“ apžvalgininkas.

Traukinio, vykstančio iš Paryžiaus į Frankfurtą, kupė susitinka vyras ir moteris. Jis – žymus rašytojas, ji – jo gerbėja, tačiau ryšį jiems užmegzti ne taip paprasta. Pjesę sudaro veikėjų vidiniai monologai – trūkinėjantys minčių srautai. „Mano pjeses dažnai vadina komedijomis, žiūrovai daug juokiasi, bet aš manau, kad tai – tragedijos. Tai yra juokingos tragedijos, bet vis tik – tragedijos“, – savo kūrybą apibūdina Yasmina Reza, kurios pjesės, apdovanotas daugybe prestižinių premijų, statomos nuo Berlyno iki Buenos Airių.

Apie spektaklį, kurio atmosferai būdinga įtaigi komiškumo ir melancholijos jungtis, kritikė Daiva Šabasevičienė rašė: „Atsitiktinis žmogus“ pasižymi švara, minimalizmu ir ryškia koncepcija. Pagrindinis spektaklio įrankis – atspalvių kalba. Vaidybos pustonių čia tiek daug, paliktos tokios galimybės jiems gausėti, kad tampa pavydu, žvelgiant į aktorių patiriamą kūrybos palaimą. Šis spektaklis, kaip retas kuris, turi nemažai galimybių varijuoti, dauginti potekstes. Jis ne tik neprailgsta, bet praeina vienu gaistu. Žiūrovai vienu atsikvėpimu, be jokių čiaudulių ir kosčiojimų į jį reaguoja. Norisi net tęsinio: o kaip gi bus toliau po „laimingos pabaigos“?“

Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė
Režisierius – Jonas Vaitkus
Scenografė – Vilma Galeckaitė-Dabkienė
Kostiumų dailininkė – Diana Lozoraitienė
Vaidina – Goda Piktytė ir Arvydas Dapšys

Prodiuseris – VšĮ „Teatras Mens Publica“
Ko-prodiuseris – VDU teatras

Partneriai:
Prancūzų Institutas Lietuvoje
Lietuvos Kultūros Taryba
Vytauto Didžiojo Universitetas
Spaustuvė „KOPA“
Politikos, ekonomikos ir kultūros žurnalas „IQ“

BILIETAI

Atviras režisūros egzaminas

VDU Švietimo Akademijos „Mokomojo dalyko pedagogika: šokio ir teatro pedagogika“ III kurso studentai kviečia į atvirą režisūros egzaminą (dėst. Arvydas Viktoras Lebeliūnas), kuris įvyks gruodžio 18 d. (pirmadienį) nuo 16 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas).

Įėjimas laisvas.
Vietų skaičius ribotas.

VDU teatre – kūrybinės dirbtuvės su judesio ir naujųjų technologijų menininke Pritha K.

VDU Švietimo Akademijos „Šokio ir teatro pedagogikos“ studentams kelias savaites iš eilės vyko kūrybinės judesio dirbtuvės su judesio ir naujųjų technologijų menininke Pritha K.

Menininkė Kaune vieši projekto „Finding Our Names Together“, organizuojamo „Kaunas 3022“ platformos, rėmuose. Tai unikali galimybė „Šokio ir teatro pedagogikos“, gretutinių studijų „Šokis ir teatras“ studentams, VDU teatro studijos nariams mokytis naujų judesio praktikų, dar geriau pažinti savo kūną ir stiprinti sceninę raišką.

Gruodžio 15 dieną – VDU teatre spektaklis „Atstiktinis žmogus“

Žiūrovų pamiltas ir teatro kritikų puikiai įvertintas vienos dalies spektaklis ,,Atsitiktinis žmogus“ (rež. J. Vaitkus) 𝐠𝐫𝐮𝐨𝐝𝐳̌𝐢𝐨 𝟏𝟓 𝐝. 𝟏𝟖 𝐯𝐚𝐥. 𝐕𝐃𝐔 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐞 (𝐒. 𝐃𝐚𝐮𝐤𝐚𝐧𝐭𝐨 𝐠. 𝟐𝟕, 𝐊𝐚𝐮𝐧𝐚𝐬).

„Atsitiktinis žmogus“ su rafinuota ironija kalba apie gyvenimo džiaugsmą, neviltį ir trapumą, apie artumo paieškas. „Y. Reza dramaturgija – tai lengvas intelektualus teatras. Ji į teatrą sugrąžino ištisą kartą žmonių, kuriems rimtos dramos atrodė per ilgos ir dažnai nuobodžios, o lengvos komedijos – per banalios, kad užimtų jų brangų laiką“, – taikliai apibendrino „The Spectator“ apžvalgininkas.

Traukinio, vykstančio iš Paryžiaus į Frankfurtą, kupė susitinka vyras ir moteris. Jis – žymus rašytojas, ji – jo gerbėja, tačiau ryšį jiems užmegzti ne taip paprasta. Pjesę sudaro veikėjų vidiniai monologai – trūkinėjantys minčių srautai. „Mano pjeses dažnai vadina komedijomis, žiūrovai daug juokiasi, bet aš manau, kad tai – tragedijos. Tai yra juokingos tragedijos, bet vis tik – tragedijos“, – savo kūrybą apibūdina Yasmina Reza, kurios pjesės, apdovanotas daugybe prestižinių premijų, statomos nuo Berlyno iki Buenos Airių.

Senstantį rašytoją, romano „Atsitiktinis žmogus“ autorių, poną Parskį vaidinantis Arvydas Dapšys sako: „Man atrodo, kad šitame spektaklyje mums pavyko parodyti, kad amžius nėra kliūtis atsitikti stebuklui. Todėl grimu pasendinome savo herojus. Mes kažkodėl galvojame, kad pagyvenusiems žmonėms nebegali atsitikti nieko nuostabaus. Bet atsitinka. Žinoma, ne kiekvieną dieną. Tuo didesnis stebuklo įspūdis“.

Apie spektaklį, kurio atmosferai būdinga įtaigi komiškumo ir melancholijos jungtis, kritikė Daiva Šabasevičienė rašė: „Atsitiktinis žmogus“ pasižymi švara, minimalizmu ir ryškia koncepcija. Pagrindinis spektaklio įrankis – atspalvių kalba. Vaidybos pustonių čia tiek daug, paliktos tokios galimybės jiems gausėti, kad tampa pavydu, žvelgiant į aktorių patiriamą kūrybos palaimą. Šis spektaklis, kaip retas kuris, turi nemažai galimybių varijuoti, dauginti potekstes. Jis ne tik neprailgsta, bet praeina vienu gaistu. Žiūrovai vienu atsikvėpimu, be jokių čiaudulių ir kosčiojimų į jį reaguoja. Norisi net tęsinio: o kaip gi bus toliau po „laimingos pabaigos“?“

Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė
Režisierius – Jonas Vaitkus
Scenografė – Vilma Galeckaitė-Dabkienė
Kostiumų dailininkė – Diana Lozoraitienė
Vaidina – Goda Piktytė ir Arvydas Dapšys

BILIETAI