Išankstinis priėmimas į VDU ŠA ,,Teatro ir šokio pedagogikos“ studijų programą

VDU Švietimo akademija ir VDU teatras kviečia studijuoti ,,Šokio ir teatro pedagogiką“ Kaune! Tai nauja, jauna, itin kūrybiška studijų programa atliepianti šiuolaikinio žmogaus poreikius. 🐳

𝐈𝐬̌𝐚𝐧𝐤𝐬𝐭𝐢𝐧𝐢𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞̇𝐦𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐤𝐨𝐯𝐨 𝟐𝟐 𝐝. (𝐭𝐫𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨) 𝟏𝟕 𝐯𝐚𝐥. 𝐕𝐃𝐔 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐞 (𝐒. 𝐃𝐚𝐮𝐤𝐚𝐧𝐭𝐨 𝐠. 𝟐𝟕)

🍃 ,,Šiuo metu pasaulyje menai integruojami į bendrojo ugdymo programas vis išradingiau ir intensyviau.“ – sako programos koordinatorė, dėstytoja, aktorė doc. dr. Goda Piktytė. – ,,Scenos menų pedagogikos vaidmuo yra iš tiesų labai svarbus socialiniame ir kultūriniame gyvenime, nes mokykloje dirbantis šokio ir teatro mokytojas ne tik skatina refleksiją, sukuria tinkamą erdvę eksperimentavimui, bet ir prisideda prie kitos šiuo metu itin aktualios ugdymo problemos sprendimo – mokyklos socioemocinio klimato gerinimo“.

🍃 Šios studijos mūsų universitete – ne tik teorija, bet ir praktika VDU teatro scenoje. Teatras – būsimųjų šokio ir teatro mokytojų pedagoginio ir kūrybinio proceso laboratorija. Įkurtas 2012 m. kartu su Vaidybos studijomis, teatras dėstytojų, absolventų ir studentų tęsia bei kuria savo tradicijas. Teatro spektakliai ir kiti renginiai sėkmingai integravosi į universiteto bendruomenės gyvenimą bei tapo neatskiriama jo dalimi.

Daugiau informacijos teikia Kristina Pliskaitienė, el. paštu: kristina.pliskaitiene@vdu.lt

𝗣𝗿𝗶𝘀𝗶𝗷𝘂𝗻𝗸 prie aug(in)ančio VDU teatro!

Plačiau apie studijų programą