JAUNIMO TEATRO FORUMAS „ANAPUS 4-OSIOS SIENOS“

Visus, kuriems teatras yra būdas ugdyti save ir bendrauti su aplinkiniais, VDU teatras ir Menų fakultetas kviečia į Jaunimo teatro forumą ANAPUS 4-OSIOS SIENOS. Teatrologijos ir vaidybos studentai pakvietė vaidinančius ir teatro menu besidominčius moksleivius susiburti ir pabandyti pažvelgti į savo ir teatro ateitį.

Šio forumo programoje išvysime du geriausius praėjusių metų moksleivių teatro studijų spektaklius. Juos VDU studentai išrinko rudenį vykusiame respublikiniame vaikų ir jaunimo teatro festivalyje „Vivo Avanscena“ ir įteikė prizą – galimybę parodyti spektaklius VDU Didžiojoje salėje. Paaugliams ir jaunimui aktualiomis temomis profesionalūs Lietuvos teatrai beveik nekalba, todėl šis forumas – puiki proga praskleisti Lietuvos teatro ateities uždangą ir išvysti, kuo gyvens profesionalai po 5–10 metų.

Po spektaklių ir žaismingų aktorinio trenažo užsiėmimų forumo dalyviai rinksis VDU teatro salėje, kur diskutuos apie tai, ką asmenybės saviugdai duoda teatro menas ir kiek šiais laikais iš tiesų aktuali takoskyra tarp profesionalaus ir, taip vadinamo, mėgėjų teatro.

Forumo programoje:

14:00 Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro “Vaivorykštė” spektaklis
G. Kazlauskaitė AŠ ESU AŠ (rež. Birutė Šneiderienė)

2 as esu as

15:00 PERTRAUKA. Aktorinio trenažo užsiėmimus veda VDU Vaidybos studentai

16:00 Molėtų kultūros centro teatro studijos „Remarka“ spektaklis
Justinas Marcinkevičius SIENA (rež. J. Žalalienė, A. Stančikaitė)

siena-1072x1517

17:00 ATVIRA DISKUSIJA „TEATRAS kaip priemonė ugdyti ir formuoti SAVE“

Įėjimas nemokamas

Informacija ir registracija el. paštu j.knyviene@teatras.vdu.lt, tel. 8-620 43447