Kviečia VDU teatro studija ir gretutinės ,,Šokio ir teatro“ studijos

VDU teatras nuo rudens antrus metus iš eilės kviečia studijuoti gretutinėse ,,Šokio ir teatro“ studijose bei lankyti VDU teatro studiją, kuri yra atvira visiems VDU studentams.

VDU ŠA GREUTINĖS ,,ŠOKIO IR TEATRO“ STUDIJOS

VDU Švietimo akademija ir VDU teatras kviečia būsimus studentus rinktis naują Šokio ir teatro gretutinių studijų programą. Šiose studijose suteikiami tarpdalykiniai šokio ir vaidybos gebėjimai, kurie reikalingi ne tik šokio ir teatro srityse ar kitose meno formose, bet ir daugelyje kitų šiuolaikinių profesinės veiklos sričių. Programa rengia šokio ir teatro meno praktikus, gebančius veiksmingai naudoti praktinius scenos meno įgūdžius.

„Kūrybinio džiaugsmo keliu studentai galės įgyti šokio, judesio meno, vaidybos, režisūros, choreografijos, vokalo, bei scenos kalbos pagrindus, kuriuos dėstys profesionalūs scenos meistrai. Visi studentai, įgiję šiuos įgūdžius, gebės ne tik sėkmingai integruotis teatre, kine, televizijoje ar kitose šiuolaikinio meno formose, bet ir turės galimybę paskutiniais studijų metais suvaidinti profesionaliame spektaklyje“, – paaiškina VDU teatro vadovė, Šiuolaikinių menų katedros docentė Goda Piktytė.

Programos rengėjų teigimu, šios studijos suteikia galimybę prisiliesti prie meno praktiškai – tai ne tik teorinės, bet ir praktinės studijos. Studentai, vystydami savarankiškus asmeninius gebėjimus ir suvokdami kolektyvinio kūrybos proceso ypatybes, gebės kurti individualiai ir grupėje.

Studentų priėmimas – rugsėjo 13 d. 16 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27). Daugiau informacijos teikia Kristina Pliskaitienė – kristina.pliskaitiene@vdu.lt
Būtina išankstinė registracija – https://forms.gle/72PkyS8GhyGPRbZ3A

VDU TEATRO STUDIJA

🎮 Jeigu turi laisvo laiko,
🎮 Jeigu visada norėjai būti scenoje (arba bent jau prie jos),
🎮 Jeigu nori lavinti scenos kalbos, vaidybos, judesio įgūdžius,
🎮 Jeigu nori stiprinti pasitikėjimą savimi, įveikti vidines baimes
🎮 …ir būti nuoširdžioje, atviroje, auginančioje bendruomenėje –

Prisijunk prie mūsų. 🐋

Naujų narių priėmimas – rugsėjo 13 d. 18 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27)
Būtina išankstinė registracija – https://forms.gle/eHmQVFco9z54wqDF7