2017 m. vasario mėnesį VDU teatre penktą kartą atveriamos „Teatro dirbtuvių“ durys!

2017 m. vasario mėnesį  VDU teatre penktą kartą atveriamos „Teatro dirbtuvių“ durys!

2010 metais sėkmingai debiutavęs „Teatro dirbtuvių“ projektas, skirtas scenos meno pagrindų pažinimui ir kūrybiškumo ugdymui, šiemet vėl kviečia į užsiėmimus su žymiais teatro menininkais. Programos metu garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, praplės meno pažinimo akiratį, suteiks galimybę susipažinti su kūrybos procesu.

Šį kartą VDU teatro organizuojamos „Teatro dirbtuvės“ pakvies į edukacinę programą „Aktoriaus dirbtuvės“, skirtą iš arti susipažinti su vaidybos menu ir aktoriaus profesija. Garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, suteikdami unikalią galimybę susipažinti su kūrybos procesu be tarpininkų. Programa sudaryta atsižvelgiant į pagrindinius aktoriaus profesijos komponentus: vaidybą, improvizaciją, scenos kalbą, vokalą, šokį, kostiumą, scenografiją, dramaturgiją, režisūrą.„Aktoriaus dirbtuvės“ skirtos visiems, kurie siekia suvokti šiuolaikinio aktoriaus meninio proceso subtilybes ir supranta kūrybą, kaip neatsiejamą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalį.

„Aktoriaus dirbtuvės“ suteiks žinių apie skirtingus vaidybos meno komponentus teatre, kine, televizijoje, tarpdisciplininiuose meno projektuose. Be to, padės pažinti kūrybos procesą, susipažįstant su iškilių menininkų individualia patirtimi. Ši edukacinė programa ne tik padės plėsti kūrybinį ir intelektualinį akiratį, ugdyti kūrybiškumą bei sugebėjimą panaudoti įgytas žinias, bet ir skatins pasitikėjimą savo individualumu bei intuicija.

Dirbtuvių dalyviams dėstys 13 Lietuvos teatro menininkų: Edita Bagdonaitė (vokalo studija), Arvydas Dapšys (improvizacijos studija), Herkus Kunčius (dramaturgijos studija), Eglė Mikulionytė (vaidybos studija), Goda Piktytė (vaidybos studija), Marius Pinigis (šokio studija),Jolanta Rimkutė (kostiumo studija), Egidijus Stancikas (scenos kalbos studija), Jonas Vaitkus (režisūros studija), Rimantė Valiukaitė (improvizacijos studija), Marta Vosyliūtė (scenografijos studija). Šiemet lektorių gretas papildė Arnolda Noir (vaidybos kine studija) ir Gytis Ivanauskas (judesio studija).

„Aktoriaus dirbtuvių“ užsiėmimai vyks 9 šeštadienius (nuo vasario 18 d. iki gegužės 20 d.). Kviečiame registruotis info@teatrodirbtuves.lt  iki vasario 10 d. Daugiau informacijos rasite apsilankę teatro dirbtuvių puslapyje: http://www.teatrodirbtuves.lt/.. Nepraleiskite šios unikalios galimybės geriau pažinti ne tik teatro pasaulį, bet ir praplėsti savąjį.

„Teatro dirbtuvių“ projektui vadovauja aktorė, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja doc. Goda Piktytė.

Daugiau informacijos:
Urtė Grigaliūnaitė
Tel. 8 630 35674
El. paštas: info@teatrodirbtuves.lt