Spektaklis „Atsitiktinis žmogus“ rodomas jau daugiau nei 10 metų!

🚉 Žiūrovų pamėgtas ir teatro kritikų puikiai įvertintas spektaklis „𝐀𝐓𝐒𝐈𝐓𝐈𝐊𝐓𝐈𝐍𝐈𝐒 𝐙̌𝐌𝐎𝐆𝐔𝐒“ kovo 17 ir gegužės 12 dienomis bus rodomas VDU teatre! Šis spektaklis rodomas jau daugiau nei 10 metų ir kiekvieną kartą renka pilnas sales žiūrovų.

💺 Traukinio, vykstančio iš Paryžiaus į Frankfurtą, kupė susitinka vyras ir moteris. Jis – žymus rašytojas, ji – jo gerbėja, tačiau ryšį jiems užmegzti ne taip paprasta. Pjesę sudaro veikėjų vidiniai monologai – trūkinėjantys minčių srautai.

💺 „Atsitiktinis žmogus“ su rafinuota ironija kalba apie gyvenimo džiaugsmą, neviltį ir trapumą, apie artumo paieškas. „Y. Reza dramaturgija – tai lengvas intelektualus teatras. Ji į teatrą sugrąžino ištisą kartą žmonių, kuriems rimtos dramos atrodė per ilgos ir dažnai nuobodžios, o lengvos komedijos – per banalios, kad užimtų jų brangų laiką“, – taikliai apibendrino „The Spectator“ apžvalgininkas.

𝐼̨ 𝑘𝑜𝑣𝑜 𝑚𝑒̇𝑛𝑒𝑠𝑖𝑜 𝑟𝑜𝑑𝑦𝑚𝑎̨ 𝑙𝑖𝑘𝑜 𝑣𝑜𝑠 𝑝𝑢𝑠𝑒̇ 𝑏𝑖𝑙𝑖𝑒𝑡𝑢̨, 𝑡𝑜𝑑𝑒̇𝑙 𝑘𝑣𝑖𝑒𝑐̌𝑖𝑎𝑚𝑒 𝑛𝑒𝑙𝑎𝑢𝑘𝑡𝑖 𝑝𝑎𝑠𝑘𝑢𝑡𝑖𝑛𝑒̇𝑠 𝑚𝑖𝑛𝑢𝑡𝑒̇𝑠 𝑖𝑟 𝑏𝑖𝑙𝑖𝑒𝑡𝑢 𝑖̨ 𝑠𝑝𝑒𝑘𝑡𝑎𝑘𝑙𝑖̨ 𝑝𝑎𝑠𝑖𝑟𝑢̄𝑝𝑖𝑛𝑡𝑖 𝑖𝑠̌ 𝑎𝑛𝑘𝑠𝑡𝑜.

Bilietais prekiauja – bilietai.lt