Startuoja VDU teatro studija!

🎊🎊

VDU teatras šiais metais švenčia savo dešimties metų jubiliejų ir kviečia į naujai renkamą VDU teatro studiją, kuri yra atvira visiems VDU studentams!

Pirmasis susitikimas – rugsėjo 13 d. 18 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas).

Visus susidomėjusius prašome užsiregistruoti spustelėjus nuorodą!

2012 metais įkurtas VDU teatras buvo pirmasis profesionalusuniversiteto teatras Lietuvoje. Tai nauja teatrinė erdvė, skirtabendriems jau žinomų ir perspektyvių jaunų menininkų išLietuvos ir užsienio projektams. Jo kūrybinės programostikslas – pristatyti sceninės raiškos formų įvairovę, ugdytinaujovėms atvirą scenos meno publiką, skatinti novatoriškusteatro ir kitų scenos bei naujųjų medijų meno reiškinius.Išugdęs 5 teatro ir kino aktorių kartas, šiuo metu veikia ir kaipstudijų programos „Šokio ir teatro pedagogikos“ mokomojierdvė.

Nuo 2012 m. teatre pastatyti žymių šalies režisierių darbai – Jono Vaitkaus „Atsitiktinis žmogus“, Agniaus Jankevičiaus „Trys gyvenimo versijos“, „Šokis Delhi“, Artūro Areimos„Intymumas“, „Ričardas II: Post factum“. Čia kūrė užsienio režisieriai Jean-Cyril Vadi, Vincent Thomasset, savo darbus pristatė jaunieji šalies kūrėjai – „Fortūnos diplomu“ apdovanotas Arnis Aleinikovas, Rokas Lažaunykas, Greta Dirmauskaitė, Rugilė Tamošauskaitė ir kiti.