Teatralizuotas „Uždaras vakaras“ VDU teatre su Aidu Marčėnu

Aidas Marčėnas.Foto - Tomas Urbelionas

 

    Įsibėgėja trečiasis “Uždarų vakarų” sezonas VDU teatre. Šį kartą, nuolatinių lankytojų pageidavimu, Persona Grata kėdėje – Aidas Marčėnas, vienas populiariausių dabarties poetų, keliolikos knygų autorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, kurio eilėraščiai įtraukti į privalomąją bendrojo ugdymo programą. Jam būdingas kritiškas (?) požiūris į savo kūrybą: „Tikrai nežinau, ko vertos mano eilės. Ir nemanau, kad norėčiau žinoti. Vis dėlto jaučiu, kad jos tinkamai neįvertintos. Ir dar labiau pervertintos“.
    Tik elitinis prisiekusių gerbėjų ratas žino jį esant įtakingiausių Lietuvos pogrindinio roko grupių „Wilniaus Cailiai“ ir „Slankiojančios sistemos“ įkūrėją bei vokalistą.
    Kryžminę klausimų ugnį, kurioje atsidurs Persona Grata, iš dešinės palaikys visiems gerai pažįstamas prozininkas, dramaturgas, eseistas, Lietuvių PEN centro prezidentas Herkus Kunčius, o iš kairės – Alfredas Chmieliauskas, kaip visada. Žinoma, pašnekesys vyks įprastoje chorų, vaizdų ir muzikos aplinkoje. Kaip įprasta, muzikinį vakaro leitmotyvą padiktavo Persona Grata jaunystės simpatijos.
   Teatralizuoti ,,Uždari vakarai” VDU teatre pasirodys jau gruodžio 4 dieną 19.30 val.