Uždaras vakaras. Persona Grata | Rasa Samuolytė

Uždaras vakaras PERSONA GRATA jau tradicija tapęs VDU Teatro ir VšĮ Teatro „MENS PUBLICA“ renginys, kuris jaukiam, intelektualiam ir nuoširdžiam pokalbiui pakviečia žymiausius šalies menininkus, atlikėjus, visuomenės veikėjus.

Nuo 2012 metų į Personos Gratos kėdę buvo pakviesti Eglė Mikulionytė, Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis, Gytis Ivanauskas, Aidas Giniotis, Jonas Vaitkus, Gintaras Varnas, Kristina Sabaliauskaitė, Marius Ivaškevičius, Agnius Jankevičius ir daugybė kitų.

Šį kartą– gegužės 10 dieną (penktadienį) 19 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27, Kaunas) Persona Grata kėdėje – Lietuvos Nacionaline kultūros ir meno premija įvertinta teatro ir kino aktorė, prestižinių šalies teatro ir kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė – Rasa SAMUOLYTĖ.

Ją kalbins renginio moderatoriai Doc. Dr. Alfredas CHMIELIAUSKAS ir prieš tai „Persona Grata“ kėdėje sėdėjusi teatro ir kino aktorė, prestižinių šalies teatro ir kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė – Eglė MIKULIONYTĖ.

Renginio metu skambės gyva muzika, žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti VDU Švietimo Akademijos „Šokio ir teatro pedagogikos“ studentų pasirodymą pagal Personos Gratos pasirinktą muzikinį kūrinį (rež. G. Dirmauskaitė).

Renginio pratęsimas kavinėje KULTŪRA!

Durys atsidaro – 18:45 val.
Renginio pradžia – 19 val.
Trukmė – 1:30 val.

Renginį palaiko:
VDU Švietimo Akademija
Kavinė „Kultūra!”

BILIETAI