VAIDYBOS ANTRAKURSIAI – NACIONALINIO TEATRO PREMJEROJE

Šešetas VDU Vaidybos antrakursių sukūrė vaidmenis Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklyje „Kartu“. Pagal ukrainiečių rašytojo Sehijo Žadano romaną „Depeche Mode“ šį spektaklį pastatė režisierius Artūras Areima.

Romane „Depeche Mode“ pasakojama trijų jaunų charkiviečių kelionė po savo miestą, ieškant dingusio draugo, kuriam jie turi pranešti apie patėvio žūtį. Postsovietinis Charkivas – iš bejėgiškumo sužvėrėjusi milicija, amerikietis pamokslininkas su paauksuotu roleksu ant rankos, adrenalino pertekliaus draskomų futbolo sirgalių karai, snobiški madingų žurnalų redaktoriai ir jiems parsidavę „padorūs“ jauni karjeristai, – šie epizodai atgyja pjesėje „Kartu“, nukeliančioje į 9-tą dešimtmetį. Režisierius A. Areima kalba apie sovietinius šešėlius – palikimus šiandieninei mūsų visuomenei. Ar tikrai sugebėjome išsilaisvinti ir atitrūkti nuo šių, iš paskos besivejančių monstrų, ar išsilaisvinome iš sovietinio režimo?

Spektaklyje kartu su jau pripažintais aktoriais Tomu Rinkūnu, Vainiumi Sodeika, šiemet Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotu Sauliumi Čiučeliu ir kitais vaidina penketas VDU vaidybos antrakursių: Jonas Katauskis, Aistis Lansbergas, Milda Naudžiūnaitė, Marijus Mažūnas, Mantas Tarasevičius ir Milda Vyšniauskaitė. NKDT paviešino keletą kadrų iš spektaklio repeticijų:

Daugiau apie spektaklį galima paskaityti NKDT svetainėje. Spektaklio premjera vyko – balandžio 25 ir 26 d., gegužės 11 ir 13 d.

Copy of 12 Copy of IMG_282045 IMG_26267 IMG_275910 IMG_278912 IMG_279278