VDU teatras kviečia: Kimleigh Smith monospektaklis T-O-T-A-L-L-Y!

Kovo 7 d. 19 val. kviečia į spektaklį T-O-T-A-L-L-Y!, kuris yra autobiografinė komedija apie tai, kaip išprievartauta ir visiškai palūžusi moteris išmoksta vėl pamilti gyvenimą ir save. Komediją atlieka pati pjesės autorė Kimlė Smit (Kimleigh Smith) iš JAV. Nors šiuo metu K.Smit skaito paskaitas žymiausiuose JAV universitetuose, vaidina populiariausiuose Holivudo serialuose („Mentalistas”, „Ligoninės priimamasis”, „Kaulai”, “Įstatymas ir tvarka: Los Andželas” ir kt.), o sausį pasaulio kino teatruose pasirodė vaidybinis filmas „Atradimas”, kuriame K.Smit nusifilmavo kartu su Robertu Redfordu, gyvenimas ją taip lepino toli gražu ne visada. Pirmaisiais studijų metais septyniolikmetė universiteto futbolo komandos palaikymo šokėja K.Smit buvo išprievartauta trijų futbolo žaidėjų ir ilgus metus dėl to kentė gėdą ir depresiją. Bet nepaisant visų gyvenime patirtų traumų ir sunkumų, ši drąsi jauna moteris sugebėjo rasti savyje jėgų atsitiesti, išmokti vėl būti laiminga ir tapti įkvėpimo šaltiniu daugybei gyvenimo palaužtų žmonių. Monospektaklyje T-O-T-A-L-L-Y! K.Smit laužo visus su išprievartavimu susijusius tabu, nebijo būti begėdiškai atvira ir trykšte trykšta taikliu šiltu humoru. Pasak savaitraščio „LA Weekly” kutūros apžvalgininko Steven Leigh Morris, „[Kimleigh Smith] neturi jokio gėdos jausmo, ir ji nusipelnė šios teisės. Jos pasirodyme nėra nė lašelio savęs gailesčio, o vien tik superherojiškas ryžtas”. Už monospektaklį T-O-T-A-L-L-Y! K.Smit įvertinta ne vienu prestižiniu apdovanojimu: T-O-T-A-L-L-Y! pripažintas geriausiu teatro festivalio „Hollywood Fringe” spektakliu, „Washington Post” redakcija šį monospektaklį išrinko geriausiu festivalio „Capital Fringe” spektakliu, o „Wall Street Journal” K.Smit komediją T-O-T-A-L-L-Y! paskelbė labiausiai rekomenduojamu festivalio „Fringe New York” pasirodymu. Visi spektakliai bus rodomi su lietuviškais subtitrais.

Perkant bilietus iš anksto, moksleiviams ir studentams taikomos nuolaidos. Bilietus platina Tiketa..

Daugiau apie autorę ir spektaklį..