VDU vaidybos studentai festivalyje „Išeities taškas“

Festivalis „Išeities taškas“ – tai pirmasis šiuo metu Kauno miesto kamerinio teatro kuriamos tyrimų programos „Kaitos platforma“ projektas. Programa bus skirta teatriniams tyrimams ir sieks apjungti menininkus, ieškančius praktiškiausių teatrinės komunikacijos metodų bei aktualiausio šios komunikacijos turinio.

Pagrindinė šiųmetinio festivalio tema – istorija, kaip čia ir dabar kuriamas pasakojimas. Kartu su žiūrovais bandysime išsiaiškinti, kuo skiriasi pasaka nuo sapno, ką mums reiškia laiminga istorijos pabaiga ir ką pasakojimui suteikia teatras.

Festivalio programoje VDU vaidybos studentai pristatys 1-ąją ruošiamo spektaklio „Instrukcija” dalį „Pasaulio sutvėrimas“ (rež. Eimantė Urmonaitė), Rugsėjo 7 d. 19 val., Kauno miesto kameriniame teatre.

Daugiau informacijos apie festivalį paspaudus šią nuorodą.