Uždaras vakaras. Persona grata Edmundas JAKILAITIS

Uždaras vakaras PERSONA GRATA jau tradicija tapęs VDU Teatro ir VšĮ Teatro „MENS PUBLICA“ renginys, kuris jaukiam, intelektualiam ir nuoširdžiam pokalbiui pakviečia žymiausius šalies menininkus, atlikėjus, visuomenės veikėjus.

Nuo 2012 metų į Personos Gratos kėdę buvo pakviesti Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis, Gytis Ivanauskas, Aidas Giniotis, Jonas Vaitkus, Gintaras Varnas, Kristina Sabaliauskaitė, Marius Ivaškevičius, Agnius Jankevičius ir daugybė kitų.

Šį kartą– balandžio 21 d. (penktadienį) 19 val. VDU teatre Persona Grata kėdėje – Lietuvos televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, prodiuseris – Edmundas JAKILAITIS. Jį kalbins renginio moderatoriai Alfredas CHMIELIAUSKAS ir Gintautas MAŽEIKIS.

Renginio metu skambės gyva muzika, žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti VDU „Šokio ir teatro pedagogikos“ studentų pasirodymą pagal Personos Gratos pasirinktą muzikinį kūrinį (rež. G. Dirmauskaitė).

Renginio pratęsimas kavinėje KULTŪRA!

Renginio pradžia – 19 val.
Trukmė – 1:30 val.
Durys atsidaro – 18:45 val.

BILIETAI